Vidinių herojų pažadinimas : dvylika archetipų, padedančių surasti save ir pakeisti pasaulį

Vidinių herojų pažadinimas : dvylika archetipų, padedančių surasti save ir pakeisti pasaulį

Ši knyga – tai kelionė į pačią žmogaus asmenybės gelmę, kur susiduria individo psichika ir mūsų rūšiai būdingi psichologiniai archetipai. Carol S. Pearson įsitikinusi – pažinusi juos, galime visiškai kitaip pažvelgti į pasaulį ir savyje atrasti neeilines herojaus galias.

Kai kurie žmonės panašūs į herojus – bet koks jų pradėtas darbas tampa įsimintinu meno kūriniu ar sėkmingai užbaigtu projektu. Jie lengvai randa išeitį pačiose dramatiškiausiose situacijose, o kartu dar ir padeda kolegoms ir draugams. Vis dėlto rašytoja Carol S. Pearson teigia, kad tokį herojų savo viduje nešiojame kiekvienas. Neeilinės savybės nėra tik mažumos privilegija, o joms atsiskleisti nereikia sėkmingai susiklosčiusių aplinkybių.

Knyga „Vidinių herojų pažadinimas“ tęsia pirmojo autorės bestselerio „Vidinis herojus“ temą, tačiau ją išplėtoja ir siūlo skaitytojui dvylika archetipų, padedančių surasti save ir pakeisti pasaulį. Remiantis psichologija, mitologija ir žmogaus prigimtimi šie rekonstruoti archetipai jums padės:

● išmokti būti sėkmingu visuomenės nariu ir pasiruošti tobulėjimo kelionei;

● pažinti žmogaus sielos paslaptis ir leistis į augimo kelionę;

● grįžti iš jos pasirengusiam pakeisti savo gyvenimą ir atskleisti unikalias savo vidines galias.

Knygos autorė Carol S. Pearson nagrinėja daugybę galimų scenarijų, kaip tapti herojumi. Juos apibendrina dvylika kelių, dvylika archetipų, geriausiai atskleidžiančių skirtingas žmonių savirealizacijos galimybes.

„Vidinių herojų pažadinimas“ skirta tiek asmenims, norintiems atskleisti savo vidinį potencialą, tiek profesionalams, siekiantiems padėti kitiems. Rašytoja įtikinamai pasakoja, kaip mūsų asmeninio augimo kelionės skiriasi priklausomai nuo amžiaus, lyties ir kultūrinių aplinkybių. Visos šios detalės sudaro skirtingas archetipų mozaikas ir padeda atskleisti unikalų kiekvieno iš mūsų psichologinį portretą.

Knygoje rasite ne tik psichiatro Carlo Gustavo Jungo, psichoanalitiko James’o Hillmano ir mitologijos tyrinėtojo Josepho Campbello teorijomis grįstą pasakojimą apie herojiškumo pradus. Carol S. Pearson taip pat pasiūlys atlikti specialų herojiškumo indekso testą ir pateiks uždavinius, kurie leis lengviau pažadinti vidines galias.

Carol S. Pearson – amerikiečių autorė, įvairių seminarų ir dirbtuvių vedėja, edukatorė. Ji domisi mitologijos vaizdinių ir archetipų pritaikymu šiuolaikinėje kasdienybėje.

Iš anglų kalbos vertė Regina BylienėParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *