Vasara, kai dingo Odrė Vaild

Vasara, kai dingo Odrė Vaild

Knygoje „Vasara, kai dingo Odrė Vaild“ kruopščiai pinamos kelių šeimų istorijos, kurias skiria penkiasdešimt metų. Nuostabi Anglijos kaimo gamta, nuošaliai stūksantis didžiulis dvaras  ir mįslingos užuominos kuria įtampos ir praeities šešėlių kupiną pasakojimo atmosferą.

Kai penkiolikmetė Margo ir trys jos seserys atvyksta į Eplkoto dvarą 1959 metų birželį, jos tikisi, kad praleis kaimiškai ramią vasarą. Tačiau čia gyvenantys jų teta Sibilė ir dėdė Peris vis dar gedi prieš penkerius metu dingusios dukters Odrės. Negana to, sumaišties ir įtampos į seserų santykius įneša pasirodę du žavingi kaimynai…
Margo, kuri labai panaši į dingusią Odrę, nejučia vis labiau įsitraukia į Odrės gyvenimą ir ima aiškintis paslaptingą jos dingimą. Netikėtas likimo posūkis privers seseris susivienyti ir priimti svarbiausius jų gyvenime sprendimus. Kitaip jos gali būti atskirtos viena nuo kitos amžiams.

Praėjus pusei amžiaus nuo šių įvykių, Džesė desperatiškai trokšta su šeima išvykti iš namų Londone, kur kiekvienas kampelis primena neseniai mirusią pirmąją jos vyro žmoną. Džesė tikisi užmegzti šiltesnį ryšį su podukra, vis dar stipriai besiilginčia mamos. Nuostabus Eplkoto dvaras Anglijos kaime atrodo puikiai tam tinkamas. Tačiau didžiulis namas ir apie jį sklandantys gandai sukelia Džesei labai prieštaringus jausmus…

Romanas „Vasara, kai dingo Odrė Vaild“ kupinas šilumos ir baimės. Pirmosios meilės jaudulys čia susipina su meile šeimai ir nuveda skaitytojus į tamsiausias žmogaus širdies paslaptis.

„Įsimintina istorija apie seseris ir neišspręstą tamsią paslaptį“.
Kate Morton, rašytoja, knygos „Užmirštas sodas“ autorė

„Kartais vis pasitaiko perskaityti ypatingą knygą ir ši yra būtent tokia. Užburianti.“
Dinah Jefferies, rašytoja, knygos „Arbatos plantatoriaus žmona“ autorė

„Kerinti gotiška istorija apie seseris ir paslaptis“.
Kirkus Reviews

Eve Chase – britų rašytoja, žurnalistė. Ji rašo savo sode Oksforde, apsupta vorų ir gerdama arbatą. Visuomet svajojo kurti istorijas ir rašyti apie šeimas, jų paslaptis, gebėjimą ištverti sunkiausius laikus bei apie tų šeimų namų saugomus vaiduoklius.

Su vyru ir trimis vaikais gyvena Oksforde. „Vasara, kai dingo Odrė Vaild“ – antroji jos knyga, Lietuvoje skaitytojų susidomėjimo jau sulaukė rašytojos romanas „Juodųjų triušių dvaras“.

Iš anglų kalbos vertė Jonas ČeponisParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *