Vaiduoklio išpažintis

Vaiduoklio išpažintis

„Vaiduoklio išpažintis“ – antroji Ingos Staban knyga. Tai pasakojimas apie nieko nemylintį ir mėgstanįi lėbauti vyriškį. Tačiau žmogaus siela anksčiau ar vėliau pasiilgsta tikrosios meilės ir ramybės. Vidas Arnošius – ne išimtis. Tik kol jis tai suvokia, praeina daug laiko. Ir visai nedaug trūksta, kad meilė būtų praėjusi pro šalį.

„Sunaudojęs kone trečdalį oro gaiviklio tūrio, aš nutūpiau aut savo palaimintos sofkutės. Gera taip sėdėti ir nieko neveikiant spoksoti į televizorių. Bet įkyrios mintys apie dukrą ir žmoną nedavė ramybės. Negi visą laiką bėgdamas nuo šeimos, ir pagaliau taip netikėtai ir palyginus lengvai atgavęs laisvę, aš dabar negalėsiu gyventi be jų? Nesąmonė. Tai ta auklė man sudrumstė protą. Bet aš nebeturiu šeimos. Ne-be-tu-riu.
Geriau eisiu, vėl prisigersiu. Bet pirmąkart per mano trisdešimt penkerius gyvenimo metus mintis prisigerti tnan pasirodė atgrasi. Tai ką man veikti? Kaip atgauti sielos ramybę? Kokios dar sielos? Juk aš neegzistuoju. Manęs nėra. Aš – niekas…“Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *