Trečioji pramonės revoliucija : kaip lateralinės jėgos keičia energetiką, ekonomiką ir visą pasaulį

Trečioji pramonės revoliucija : kaip lateralinės jėgos keičia energetiką, ekonomiką ir visą pasaulį

Amerikiečių ekonomistas, rašytojas, oratorius, patarėjas politiniais klausimais ir aktyvus visuomenės veikėjas D. Rifkinas pateikia išsamų, realistinį ir techniškai pagrįstą modelį, kaip pertvarkyti pasaulinės energetikos sistemą.

Knygos autorius tyrinėja, kaip interneto technologijos ir alternatyvioji energetika suvienija bendram tikslui – padėti pamatus Trečiajai pramonės revoliucijai. Jis siūlo įsivaizduoti naują energijos gavimo ir naudojimo modelį: šimtai milijonų žmonių gaminasi žaliąją energiją savo namuose, biuruose ar gamyklose ir dalijasi ja vieni su kitais „energijos internetu“ – tokiu pasauliniu tinklu, kokiu mes šiandien kuriame ir keičiamės informacija.

D. Rifkinas įvardija penkis Trečiosios pramonės revoliucijos ramsčius, padėsiančius įsteigti tūkstančius naujų įmonių, sukuriant milijonus darbo vietų, bei iš esmės pertvarkyti žmonių santykius, pereinant nuo hierarchinio prie glaudesnio, visa aprėpiančio bendravimo modelio. Toks naujas bendravimo būdas nulems tai, kaip vadovausime verslui, valdysime visuomenę, lavinsime savo vaikus ir dalyvausime pilietiniame gyvenime.

Trečioji pramonės revoliucija byloja apie ateinančią didžiosios ekonomikos erą. Ji leis užtikrinti subalansuotą ir saugią Žemės ekosistemos ateitį.  • Originalus pavadinimas The third industrial revolution
  • Elektroninę knygą galite atsisiųsti iš čia
  • ISBN 978-609-437-148-6
  • UDK kodai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *