Tikras Timas : psichologas be paslapčių?

Tikras Timas : psichologas be paslapčių?

Psichologas Timas Petraitis rašo apie kasdienes patirtis ir gyvenimiškas problemas, aptardamas psichologijos teorijos siūlomus sprendimus ir pagrįsdamas juos asmeninėmis įžvalgomis.

T. Petraičio tekstai nestokoja humoro jausmo ir stebina atvirumu, jis neskaito pamokslų „nuo kalno“, bet siūlo paėjėti drauge. Pasikalbėti, pasijuokti ir atsisveikinant pajusti, kad palengvėjo, kad kelias įgavo aiškesnius kontūrus, kad nežinomybė priekyje ne gąsdina, o žavi.

Knygoje publikuojami tekstai buvo spausdinti žurnale „Aš ir psichologija“ 2007–2015 m.

Kiek pažįstu psichologų ir psichoterapeutų, bene visi jie – tikri slapukai. O taip norisi bent akies krašteliu žvilgtelti į žmogaus, galinčio padėti Tau atnarplioti vidinio pasaulio gijas, vidų. Kokių baimių, traumų ir ydų turi? Kas jam padeda susikalbėti su savimi?
Paprastai, nebandydamas pasirodyti geresnis nei yra, Timas įsileidžia Tave į savo gyvenimą ir psichologijos užkulisius. Ši knyga – tikras nuraminimas, kai ieškai harmonijos, kai bandai atsipalaiduoti ar jautiesi sutrikęs. Pažindamas save labiau pažįsti ir kitus. Tuomet nežeidžia išgirstas šiurkštesnis žodis, nes imi pastebėti, kas galėjo jį išprovokuoti. Ir, užuot atsakęs tuo pačiu, ieškai gero sušildančio žodžio.

Jurgita ŠitkauskėParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *