Tiesiog gyvenk

Tiesiog gyvenk

Mes retai laukiame pokyčių, tačiau, kai jie ateina, mūsų kūnai ir sielos jau niekada nebebūna tokie, kaip anksčiau. Romantinių istorijų meistrė Susan Wiggs knygoje „Tiesiog gyvenk“ pasakoja dramatišką meilės ir praradimų istoriją.

Sara Mun – jauna moteris, kuri rado savo būdą spręsti ir palengvinti gyvenimo sunkumus. Daugybę problemų ji sprendžia tiesiog piešdama komiksus. Kūrybingi ir šmaikštūs komiksai dažniausiai atspindi jos pačios gyvenimą. Tiek Sara, tiek jos komiksų herojė išgyvena vaisingumo gydymą  ir kitus realius dalykus, tačiau vieno Sara nenumatė nei realybėje, nei komiksuose. Tai – vyro neištikimybė.

Bandydama atsigauti po sugriuvusios santuokos, Sara išvyksta į pajūrio miestelį Kalifornijoje, kur užaugo. Čia jos laukia sunkios praeities prisiminimai – emociškai šaltas tėvas, mamos netektis ir netikėtai atgimęs ryšys su Vilu Boneriu – mokyklos laikų gražuoliu, kurį ji negailestingai pavaizdavo ir savo komiksuose. Tačiau Vilas per tuos metus taip pat gerokai pasikeitė. Ir būtent tuomet, kai atrodo, kad Saros širdis galiausiai atsigaus, ji sulaukia dar vieno smūgio. Sara sužino, kad laukiasi savo buvusio vyro dvynukų.

Romanas „Tiesiog gyvenk“ pasakoja apie drastiškus gyvenimo pokyčius. Ne visus juos galima pasirinkti. Žinoma, Sarai tai bus nauja pradžia, tačiau, kokia? Viskas, ką ji gali padaryti, tai užsimerkti ir … tiesiog gyventi.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *