Tarptautinė investicijų teisė ir arbitražas

Tarptautinė investicijų teisė ir arbitražas

Šioje knygoje, remiantis autoriaus akademine ir profesine patirtimi, cituojamų autorių darbais ir tarptautinio investicinio arbitražo praktika, analizuojama tarptautinės investicijų teisės prigimtis ir šaltiniai, investicijų sutarčių sudarymo ir interpretavimo aspektai. Taip pat knygoje aptariami pagrindiniai investicinio arbitražo tribunolo dalykinės (ratione materiae) ir personalinės (ratione personae) jurisdikcijos nustatymo klausimai, aptariami pagrindiniai investuotojų apsaugos standartai ir garantijos, šių standartų taikymo praktika bei aptariami pagrindiniai investicinio ginčo procedūriniai aspektai, investicinių ginčų proceso ir arbitražo tribunolo sprendimo pripažinimo ir vykdymo klausimai.

Knygoje taip pat pateikiamos dažniausiai praktikoje cituojamų investicinio arbitražo tribunolų sprendimų apžvalgos, o prieduose – pagrindiniai tarptautinės investicijų teisės ir arbitražo šaltiniai, arbitražo proceso taisyklės.

Ši knyga – tai pirmasis bandymas išsamiai aptarti pagrindinius tarptautinės investicijų teisės ir arbitražo aspektus lietuvių kalba. Nors tarptautinė investicijų teisė nuolat kinta ir įgauna naujų bruožų bei probleminių aspektų, autorius tikisi, jog knyga taps autoritetingu šaltiniu, iš kurio skaitytojas galės pasisemti žinių apie nusistovėjusius ir praktikoje patikrintus tarptautinės investicijų teisės reguliavimo aspektus.

Knyga pirmiausia skirta teisininkams praktikams. Knyga taip pat gali būti naudinga studijuojantiems tarptautinę teisę, besidomintiems tarptautiniais ginčais, jų reguliavimu ir tarptautinio tribunolo jurisdikcija, tarptautiniais investiciniais projektais, tarptautine prekyba ir tarptautine ekonomine teise.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *