Sveikos gyvensenos pagrindai

Sveikos gyvensenos pagrindai

Monografijoje pirmą kartą šalyje kompleksiškai analizuojamas sveikos gyvensenos reiškinys, jo specifika, komponentai, vertybės, pavojai, praradimai, požiūrių kaita, jų įvairovė, sėkmių ir nesėkmių priežastys per visą žmogaus gyvenimą. Atsigręžiama į šeimą, tėvų ir būsimo vaiko sveikatą, vaikų ugdymą, psichinę gerovę, ekologiją, gamtos veiksnius, padedančius atgauti jėgas ir grūdinti organizmą, išryškinant asmeninius ir visuomeninius pokyčius pasaulyje ir Lietuvoje. Analizuojami ir sveikatai pražūtingi reiškiniai. Pateikiama didelė aktyvaus gyvenimo formų įvairovė su kontroliniais testais, vaizdine fizinių pratimų medžiaga ir metodikomis plačiam amžiaus tarpsniui.

Aprašomi ir biologiniai senėjimo pokyčiai, procesai, sugebėjimas prisitaikyti prie permainų. Analizuojama naujausia sveikos gyvensenos medžiaga, įvairių šalių mokyklų požiūriai ir koncepcijos, mokslo institucijų darbai.

Knyga skiriama visuomenės sveikatos, kūno kultūros ir sporto specialistams, studentams, magistrantams, doktorantams, sveikos gyvensenos puoselėtojams, gausiam olimpiečių būriui ir visiems skaitytojams, besidomintiems sveika gyvensena.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *