Strateginis valdymas: teorinė praktinė studija

Strateginis valdymas: teorinė praktinė studija

Globalizacijos procesai taip sparčiai plėtojasi, kad žmogui, jo šeimai ir organizacijų personalui darosi vis sunkiau susivokti juos supančioje aplinkoje, kaip keisti gyvenimą ir veiklą, kaip įgyvendinti savo tikslus valstybės ir visuomenės lygmeniu pasaulio bendrijoje XXI a. globalizacijos sąlygomis.
Šie procesai pasaulio bendrijoje keičia valstybių politinę, ekonominę ir socialinę aplinką, kurios veiksniai daro įtaką pavienės valstybės vidaus ir išorės aplinkai, todėl valstybės ir visuomenės raidos uždaviniai plėtoti demokratiją ir pažangą sudėtingėja.

Šiems uždaviniams spręsti reikia vis daugiau nacionalinių išteklių, kurie yra griežtai apibrėžti žmonių, gamtos, materialinių ir finansinių išteklių optimizavimo santykiu.
Šiomis XXI amžiaus sąlygomis išryškėja valstybės ir visuomenės raidos rezultatai, keičiasi valstybės vizija (svajonė) ir jos įgyvendinimo misija (paskirtis) tenkinti žmogaus, šeimos bei visuomenės poreikius, kurie išreiškiami patenkinimu ir pasitenkinimu šalyje, jos regione, savivaldybės teritorijoje ir konkrečioje gyvenamoje vietoje. Todėl XXI amžiuje valstybės valdymo ir visuomenės savivaldos svarba vis didės.
Šią svarbą apibrėžia valstybės ir visuomenės raidos politinės, ekonominės ir socialinės aplinkos veiksnių vienovė.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *