Smegenų jungiklis : kelias iš depresijos

Smegenų jungiklis : kelias iš depresijos

„Smegenų jungiklis: kelias iš depresijos“ – paskutinė knyga apie depresiją, kurios jums kada nors prireiks.

Jeigu jūs ar jums brangus žmogus kenčia nuo depresijos, minčių kaitymas galbūt bus tas dalykas, kuris padės visam laikui jos atsikratyti.

Jūs negalite tiesiog ištraukti savęs iš depresijos gniaužtų. Ją sukelia sutrikusi cheminių medžiagų pusiausvyra smegenyse. Bet minčių kaitymas padeda! Tai paprasta mąstymo pratimų sistema, sukurta remiantis neurologiniais tyrimais ir smegenų kartografija. Pasitelkus šią minčių nukreipimo techniką mintis, jog jus yra apėmusi depresija, galite perkelti į kitą smegenų dalį.

Vaistų ir psichoterapijos poveikio gali tekti laukti savaites ar net mėnesius. Minčių kaitymas veikia akimirksniu. Kai depresinės mintys iš emocinės smegenų dalies (požievio) laikinai persikelia į mąstančiąją smegenų dalį (žievę), kurioje niekada nebūna depresijos, atsiranda galimybė greitai atsikratyti šios ligos.

Depresija yra tikra. Mes galime ją pajausti. Nuskenavus smegenis galima ją pamatyti. Galime ją išmatuoti prarastomis gyvenimo akimirkomis, išreikšti ją chemiškai, biologiškai ir neurologiškai, patikrinti fiziškai ir psichologiškai. Ir dabar, laimei, galime ją sustabdyti naudodami minčių kaitymą.

A. B. Curtiss yra licencijuota kognityvaus elgesio terapeutė. Jos darbai buvo išspausdinti laikraščiuose „USA Today“, „The New York Times“ ir „The Boston Globe“. Ji yra parašiusi daug knygų, tarp kurių – „Depresija yra pasirinkimas: laimėti kovą nevartojant vaistų“ ir apdovanojimus pelniusios knygos vaikams „Meškų kompanijoje“ bei „Dievų vaikai“.  • Originalus pavadinimas Brain-switch out of depression
  • ISBN 978-5-415-02389-9
  • UDK kodai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *