Slaptoji Kauno istorija

Slaptoji Kauno istorija
Kaunas – seniausia lietuvių gyvenvietė, apipinta pasakojimais ir legendomis, įsikūrusi Nemuno ir Neries santakoje, nepaprasto grožio gamtos apsuptyje.
Iš čia kilo legendos apie Palemoną – Gediminaičių dinastijos pirmtaką, čia stovėjo pirmoji Lietuvos mūrinė pilis, čia prasidėjo Lietuvos istorija…
Prieš 100 metų, kai tik ką užgimusi Lietuvos Respublika neteko savo sostinės Vilniaus, Kaunas tapo šalies laikinąja sostine.
„Slaptojoje Kauno istorijoje“ jūsų laukia pažintis su antrojo Lietuvos miesto gražiausiais kampeliais, juos gaubiančiomis paslaptimis bei legendomis, čia kūrusiomis ir gyvenusiomis iškiliomis asmenybėmis, įvykiais, lėmusiais ne tik miesto, bet ir šalies likimą.
Sužinosite, kad gyvenvietę čia dar IX amžiuje kūrė skandinavų ir normanų palikuonys, maišydamiesi su baltų gentimis, rasite keletą romantiškų Kauno vardo atsiradimo versijų, susipažinsite su unikalia Kauno architektūra ir miesto išsidėstymu, išsiaiškinsite, kaip Kaunas tapo techninės minties ir meno puoselėtojų bei kūrėjų sintezės centru.
Lydimi autorės Eleonoros Violetos Marganavičienės dar kartą leiskitės į kelionę po nuostabų ir neatrastą Kauną – miestą – lietuvybės simbolį ir susipažinkite su jo paslaptimis…


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *