Siena

Siena

Naujausia rašytojo Vytauto Čepo knyga „Siena“ – tai dokumentinis, tikrais faktais paremtas romanas apie teisingumą ir teisėsaugos sistemą, prieš kurią bejėgis ne tik paprastas žmogus, bet ir jai dirbantys teisininkai.

Vytauto Čepo pasakojama istorija nutiko mūsų šalyje. Tinkamai neištyrus nusikaltimų trys vyrai buvo nuteisti kalėti iki gyvos galvos. Šią istoriją autorius atkuria remdamasis liudininkų pasakojimais.

Kaip veikia milžiniškas teisėsaugos mechanizmas? Ar teisingumas klysta? Ar Temidė iš tikrųjų sprendimą priima užmerkusi akis? Kaip elgtis, kai prieš tave iškyla aklina, aukšta ir neįveikiama sistemos siena? Jeigu atrodo, kad esate saugus ir niekada su tuo nesusidursite, nebūkite tuo tikras. Ši siena gali išdygti kiekvieno mūsų kelyje.

Sistema kuria nepriekaištingą savo reputaciją, rūpinasi įvaizdžiu ir nori išlikti. Ją prižiūri tvirta valstybės institucijų jėga.

Dokumentinis romanas „Siena“ – tai istorija, su kuria susidūrė buvęs Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros ypatingų bylų tardytojas, Prezidento įkurtos grupės kovai su organizuotu nusikalstamumu vadovas Egidijus Bičkauskas. Šiuo metu jis dirba baudžiamosios teisės advokatu.

Knygos autorius Vytautas Čepas (g. 1948 m.) – psichologijos mokslų daktaras, Lietuvos rašytojų sąjungos narys. Rašytojo plunksnai priklauso jau aštuoni romanai, o 2000 m. jam įteiktas Lietuvos nepriklausomybės medalis. Sukūrė televizijos filmo „Spalio metamorfozės“ scenarijų. Dvi kadencijas rašytojas buvo Lietuvos Respublikos Seimo nariu, tad gerai pažįsta politinės ir teisinės sistemos veikimo principus.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *