Restartas : su gydančia / šarminančia 7 dienų super detox mitybos programa

Restartas : su gydančia / šarminančia 7 dienų super detox mitybos programa

Sveikos gyvensenos specialistės Gražinos Gum patarimai ir knygos jau ne vienam padėjo atsikratyti nepageidaujamų kilogramų ir pakeisti savo mitybos įpročius. Šiandien Gražina Gum grįžta su knyga „Restartas“ ir kviečia į septynių dienų organizmo valymo bei detoksikacijos kelionę.

Septynių dienų detoksikacijos planas nėra alinanti dieta ar kasdienė asketiška prievolė, tačiau kai kuriuos įpročius teks pakeisti – pavyzdžiui, atsisakyti gyvūninės kilmės produktų ir išbandyti augalinę mitybą.

Knygoje „Restartas“ pateikiamas septynių dienų planas:

● užtikrins energiją ir pakilią nuotaiką,
● padės formuoti naujus, sveikus mitybos ir gyvenimo būdo įpročius,
● padės atsikratyti nerimą keliančių kilogramų.

Gražinos Gum sudarytas mitybos planas paremtas šarmine mityba, kuri ji atstato rūgštingo organizmo balansą. Išgirskite, ko nori jūsų kūnas ir atraskite sveiko maisto skonius. Pailsėkite nuo sunkiai virškinamo maisto. Galbūt tai taps nauju jūsų gyvenimo būdu?

Gražina Gum sako, kad jos programą gali išbandyti visi – čia naudojami produktai ne tik sveiki, bet ir maistingi, tad vaikščioti tuščiu skrandžiu tikrai neteks. Knygoje „Restartas“ autorė pateikia gardžių receptų, o juose naudojami produktai užtikrins visas organizmui būtinas medžiagas, vitaminus ir energijos išteklius.

Sveikos mitybos specialistė apgalvojo kiekvieną žingsnį – ji pateikia patiekalams gaminti reikalingos buitinės įrangos sąrašą, sudaro kiekvienos dienos pirkinių krepšelį ir siūlo gardžiausius receptus. Kad visuomet jaustumėtės kupini jėgų, ji pristatys ir savo pačios atliekamą mankštą „SOLE“ bei supažindins su alternatyviais organizmo valymo bei atjauninimo būdais.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *