Pergudrauti žudiką

Pergudrauti žudiką

„Pergudrauti žudiką“ – dar vienas, nuo pirmo puslapio įtraukiantis, skaitytojų pamiltos autorės Sandros Brown psichologinis trileris. Istorija pasakoja apie FTB agentą Dreksą Istoną, kuris bandys sučiupti jau daugybę metų ramybės jam neduodantį serijinį žudiką.

Vestonas Grehamas – serijinis žudikas, vieną po kitos keičiantis tapatybes. Įtariama, kad jis suviliojo ir nužudė net aštuonias moteris, iš kurių prieš tai išviliojo visus turtus. Kita jo auka – nauja žmona. Agentas Dreksas Istonas, norėdamas sustabdyti sociopato siautėjimą, gerokai peržengia savo profesijos ribas. Šį žmogų jis vaikosi visą gyvenimą. Deja, slidus kaip ungurys žudikas pranyksta minioje, tačiau jo medžiotojas tikrai nepasiduos.

Patrauklus ir žavus Jasperas Fordas neseniai vedė sėkmingą, už jį daug jaunesnę verslininkę. Dreksas Istonas prisistato kaimynystėje apsigyvenusiu pradedančiuoju rašytoju, kuris ieško įkvėpimo ir pradeda sekti namus. Kuo jis artimesnis porai, tuo labiau įsitikina, kas Jasperas yra sumanus, negailestingas plėšrūnas, kurį jis medžioja dešimtmečius. Netikėta paties Drekso trauka Fordo žmonai gerokai apsunkina jo tikslus.

FTB agentas turi vienintelį šansą apgauti gudrų nusikaltėlį, kitaip jis vėl žudys ir išvengs teisingumo. Tačiau pirmiausiai Dreksui reikia išsiaiškinti ar jo geidžiama moteris yra bendrininkė, ar kita auka.

Sandra Brown savo psichologiniame trileryje „Pergudrauti žudiką“ apjungia įtampą keliantį siužetą, uždraustą veikėjų meilę ir intelektualią kovą su gudriu nusikaltėliu. Visos rašytojos knygos pasižymi tuo, kad nuo jų sunku atsitraukti. Autorė sugeba meistriškai pinti romantiško ir įtempto kriminalinio žanro istorijas.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *