Pediatrija

Pediatrija

„Pediatrija“ – vaikų sveikatos priežiūros atnaujintas vadovėlis, skirtas medicinos studentams ir gydytojams, dirbantiems vaikų sveikatos priežiūros srityje.

Vadovėlis „Pediatrija“ – tai trumpas, bet išsamus įvadas į šią medicinos sritį, supažindinantis su pagrindinėmis vaikų sveikatos problemomis, su kuriomis susiduria vaikai nuo pat pirmųjų metų iki pat paauglystės.

Knygoje pateikiami simptomų aprašymai ir su jais susijusios diagnozės, vardijami įvairūs sutrikimai ir būklės bei jų gydymo būdai. Medicinos studentams skirta knyga išsamiai aprašo kiekvieną paciento apžiūros etapą. Išsamią informaciją iliustruoja diagramos ir piešiniai. Kiekvieną skyrelį užbaigia trumpa svarbiausių įžvalgų suvestinė.

„Pediatrija“ – tai suprantamas ir išsamus gidas į vaiko sveikatos pasaulį. Jame pateikiamos ne tik svarbiausios žinios apie susirgimus, bet ir aptariama psichologinė bei etinė jų pusė, kalbama apie paliatyviąją pagalbą. Knygos patarimai remiasi naujausiais genetikos ir naujagimių patikros (skiningo) duomenimis. Internete pateikta interaktyvi medžiaga – vaizdo įrašai, atvejų studijos, testai – vaizdžiai papildo aptariamas temas.

Iliustruota, informatyvi ir logiškai struktūruota knyga skirta pediatriją pasirinkusiems studentams, jauniems gydytojams, rezidentams, slaugams ir kitiems vaikų sveikatos priežiūros profesionalams.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *