Paveikus žodis : mokykimės kalbėti viešai : pratimai balsui

Paveikus žodis : mokykimės kalbėti viešai : pratimai balsui

Jurijaus Vasiljevo knyga „Paveikus žodis. Mokykimės kalbėti viešai. Pratimai balsui“, skirta scenos kalbos dėstytojams, teatro aktoriams, viešojo kalbėjimo specialistams ir visiems, besidomintiems šiomis disciplinomis.

Jurijus Vasiljevas – aktorius, režisierius, teatro pedagogas, Bavarijos Augusto Everdingo teatro akademijos (Miunchenas, Vokietija), Krausso teatro mokyklos (Viena, Austrija) ir Rusijos valstybinio scenos menų instituto (Sankt Peterburgas, Rusija) profesorius. Originalios aktorių kalbos įgūdžių ugdymo metodikos „Paveikus balsas“ autorius, Jurijaus Vasiljevo akademijos (Valdheimas, Vokietija) įkūrėjas.

Savo teorines ir praktines įžvalgas išdėstė daugiau kaip 170 straipsnių bei pranešimų ir 25 monografijose bei metodiniuose leidiniuose, išleistuose Rusijoje, Vokietijoje ir Šveicarijoje.

Jau 30 metų rengia scenos kalbos meistriškumo kursus įvairiuose Europos ir Azijos teatruose bei teatro mokyklose. Veda pamokas ir seminarus studentams bei pedagogams Štutgarto, Miuncheno, Bonos, Berlyno, Hamburgo, Leipcigo, Ciuricho, Stokholmo, Vienos, Šanchajaus, Prahos ir Helsinkio teatro mokykloseParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *