Paslaptingas sielos gyvenimas

Paslaptingas sielos gyvenimas

Viskas apie nematomą žmogaus organą – sielą. Vokiečių elgesio terapeutės Sabine Wery von Limont knyga „Paslaptingas sielos gyvenimas“atveria duris į kiekvieno mūsų sielą ir suteikia unikalią galimybę ją pažinti. Kokią įtaka siela turi psichinei ir fizinei mūsų sveikatai?

Jūs negalite jos matyti, tačiau ji juntama ir net išmatuojama. Nors siela yra nematomas mūsų organas, ji per nervų sistemą veikia visą mūsų organizmą. Tai apima mūsų suvokimą, smegenų ir organų veiklą, mūsų elgesį, sprendimus, mūsų savivoką. Siela apibrėžia mūsų asmenybę ir lemia tokius dalykus kaip prisirišimas prie kitų žmonių bei santykiai su jais. Deja, siela gali mus ir susargdinti.

Pasaulyje žinoma elgesio terapeutė Sabine Wery von Limont knygoje „Paslaptingas sielos gyvenimas“ papasakoja apie būdus, kuriais siela su mumis bendrauja ir kodėl verta užmegzti su ja ryšį. Pažinę savo sielą, galime kur kas geriau pažinti save ir kitus.

Knygoje „Paslaptingas sielos gyvenimas“ autorė paprastai ir suprantamai aiškinasi gana sudėtingą temą ir pateikia daugybę pavyzdžių iš psichoterapijos.
Ji skaitytojams padeda suprasti:
•    Kaip siela su mumis kalbasi;
•    Kaip išsigydyti psichologines žaizdas, kad jos nesusargdintų mūsų kūnų.

Autorė šioje knygoje užčiuopė sielos esmę. Ji mano, jog šis nematomas organas nusipelnė būti įvertintas iš naujo ir paaiškina, kaip siela ir kūnas susiję ir kaip galima vieną gydyti su kito pagalba.
Knygos autorė sako, kad jai siela tokia pat įprasta kaip kraujas ir unikali kaip mūsų pirštų antspaudai, tai ji apibūdina mus – kas mes esame ir kodėl kažką darome vienaip ar kitaip. Ir mes galime ją stebėti. Namuose mes neturime magnetinio rezonanso aparato, kad galėtume ją pamatyti, tačiau, pasak Sabine Wery von Limont, sielos tyrimas gali būti atliekamas labai panašiai.

„Begalė informacijos ir vis tiek lengva skaityti – puikus vadovas, padedantis užmegzti ryšį su savimi.“
Žurnalas „Brigitte“

Sabine Wery von Limont studijavo ekonomiką ir psichologiją Hamburge. Ji dirbo psichoterapeute garsioje Hamburgo klinikoje. Šiuo metu ji turi savo praktiką ir yra laikoma eksperte psichokardiologijos ir traumų terapijos srityse. Gyvena su šeima Hamburge.
Knyga „Paslaptingas sielos gyvenimas“ tapo bestseleriu ir yra išversta į 9 kalbas.

Iš vokiečių kalbos vertė Indrė Dalia KlimkaitėParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *