Nepavaldi likimui : gydytojos Jelenos Tulčinos mitybos revoliucija: kai maistas tampa vaistu

Nepavaldi likimui : gydytojos Jelenos Tulčinos mitybos revoliucija: kai maistas tampa vaistu

Televizijos ekranuose ir žurnalų puslapiuose Jelena Tulčina – pasitikinti savimi, ryški ir žavi moteris. Ji iš tiesų tokia yra, bet Jelenos kelias geros savijautos bei visaverčio gyvenimo link buvo nepaprastai ilgas ir sunkus. Gydytojos kardiologės profesiją pasirinkusi ir kitų sveikata besirūpinusi Jelena pati nuo jaunystės sunkiai sirgo, patyrė penkias operacijas, turėjo antsvorio ir kitų sveikatos problemų. Tačiau tai, kas vienus pražudo, kitus padaro stipresnius: nusivylusi gydymo rezultatais, tiksliau, jų stoka, Jelena nusprendė atrasti savo būdą, kaip atsikratyti ligų visam laikui.

Ir jai pavyko! Šiandien gydytoja Jelena Tulčina vadinama pirmąja medike Lietuvoje, pradėjusia garsiai kalbėti apie kokybišką gyvenimą be vaistų ir mitybos svarbą gerai savijautai. Tačiau svarbiausia, kad jos taikoma gydymo metodika tūkstančiams žmonių ir jai pačiai leido pasveikti, atsikratyti įsisenėjusių ligų ir iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą.

Šioje knygoje žvaigždžių dietologe vadinama Jelena Tulčina atskleidžia dar nematytą savo gyvenimo pusę. Ji atvirai ir nuoširdžiai pasakoja apie jai tekusius likimo išbandymus: ligas, pirmąją meilę ir skyrybas, kupiną baimės vaikų laukimą, netikrus draugus ir išdavystes… Tačiau ryžtas, kantrybė ir pastangos įveikia visus sunkumus. O šių savybių Jelenai Tulčinai tikrai netrūksta…

Šioje knygoje rasite:

šokiruojančiai atvirą išpažintį apie gyvenimo be ligų paieškas;
moters, mamos, žmonos dramą, siekiant išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir šeimos;
įkvepiančią sėkmės istoriją, kuri motyvuos kiekvieną siekti užsibrėžtų tikslų;
pasveikusių nuo įvairių ligų ir atsikračiusių antsvorio žmonių patirtis;
medicinos ir verslo pasaulio užkulisius;
naudingų patarimų, kaip pasveikti be vaistų;
sveikos mitybos receptų.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *