Nauja pradžia

Nauja pradžia

Bestselerių autorė Erica James romaną „Nauja pradžia“ skiria tiems, kurie bando atsigauti po nevykusių santykių. Jautrioje knygoje nagrinėjami partnerio išdavystės, nesusiklosčiusių santykių su tėvais, praradimų temos. Tačiau romanas yra jaukus, šviesus ir suteikiantis vilties.

Pagrindinė knygos veikėja Alisa Šumeiker stengiasi negalvoti apie prarastus dalykus, tačiau praeitis grįžta į mintis ir nuolat slegia. Bandydama atsikratyti slogučio ir ieškodama nusiraminimo ji sutinka padėti draugei bei įsidarbina kambarine namuose, kuriuose pati užaugo. Jos darbas yra apipirkti ir tvarkyti svečio kambarį. Netrukus Alisa ima įtarti, kad nemandagus ir atšiaurus klientas turi ką slėpti.

Kleitonas Mileris – Alisos klientas. Nuošaliuose namuose, savo agento paliepimu, jis laukia, kol nusės skandalo dulkės ir žiniasklaida susiras kitą auką. Kleitonas nėra įprastas žmogus, jis – įžymybė, ką tik sugriovusi savo karjerą. Garsus komedijų scenaristas sužinojo, kad jo mylima moteris buvo neištikima su geriausiu draugu ir partneriu, iškrėtė nedovanotiną dalyką, ir lyg būtų negana, po šių įvykių kenčia rašytojo bloką. Įkvėpimo užteks tik savo nekrologui sukurti.

Alisa ir Kleitonas įveikia pirminį nustatymą ir užmezga trapią draugystę. Alisa pasakoja savo paslaptis ir džiaugiasi, kad rado artimą žmogų. Tiesa, tik tol, kol moteris atranda, kad Kleitonas ją išdavė pačiu bjauriausiu būdu.

Autorė Erica James romane „Nauja pradžia“ sukūrė intriguojantį siužetą, kuriame Alisos šeimos paslaptys yra neatsiejamos nuo jos ir Kleitono Milerio romano. Knygos veikėjai stiprūs, emocingi ir patrauklūs, tokie, prie kurių lengva prisirišti, o siužeto vingiai verčia nuolat smalsauti, kas gi laukia kitame puslapyje.

Iš anglų kalbos vertė Sandra GaršvienėParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *