Melas

Melas

Bonnie Kistler romanas „Melas“ pasakoja apie laimingą šeimą ir jos gyvenimą sugriovusį incidentą. Vieno iš tėvų vaikas negyvas, kito – kaltinamas žmogžudyste, tačiau ar kas nors tiksliai žino, kad iš tiesų nutiko tą naktį?

Lėja Hiujet, skyrybų advokatė, iš profesinės patirties žino, kad antrosios santuokos pasmerktos nesėkmei. Ir vis dėlto ji ryžtasi tekėti už Pito Konlio. Praėjus penkiems metams po jųdviejų vestuvių, jos šeima tvirta it kumštis – sutaria net vaikai iš ankstesnės santuokos – Pito sūnus aštuoniolikmetis Kitas ir Lėjos dukra keturiolikmetė Krisė.

Norėdami atšvesti vedybų sukaktį, Lėja ir Pitas dviese išvyksta į kelionę. Pora palieka Kipą rūpintis namais ir Krise. Jie neabejoja, kad vidurinę bebaigiantis vaikinas elgsis atsakingai.

Lietingą penktadienio naktį sutuoktiniams grįžtant namo, kartu suskamba jų mobilieji. Po audringo vakarėlio Kipą sulaiko policija. Vaikinas kaltinamas vairavimu išgėrus ir sukėlus avariją. Su juo kartu važiavo ir jaunėlė Krisė… Krisė negyva, o Kipas apkaltinamas žmogžudyste.

Kipas visada buvo neklaužada, tačiau jis gerai mokėsi ir jam buvo žadama puiki ateitis. Todėl ir Lėja, ir Pitas deda visas pastangas. Tačiau Kitas staiga pakeičia parodymus ir sako, jog iš tiesų tą naktį vairavo ne jis…

Pitas tiki sūnaus istorija ir padarys viską, kad įrodytų jo tiesą. Jis negailės pinigų, kad rastų liudininką, apie kurį nuolat kalba Kipas. Artėjant lemtingam teismo posėdžiui, įtampa šeimoje auga. Vyrą ir žmoną kamuoja ištikimybės vienas kitam ir savo vaikams dilema. O bėgant laikui neatsakytų klausimų tik daugėja…Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *