Melagis melavo

Melagis melavo

Naujas detektyvės inspektorės Helenos Greis tyrimas! Bestselerių autorius M. J. Arlidge kriminaliniame trileryje „Melagis melavo“ stumia skaitytojus ir pagrindinę veikėją į karščiu alsuojantį pragarą.

Helena Greis dar niekada nematė tokio masto destrukcijos. Šeši gaisrai per dvidešimt keturias valandas. Du žmonės mirė, dar keli sužeisti. Tarsi kažkas norėtų sudeginti miestą iki pat pamatų. Tiksliai, negailestingai, apskaičiuotai. Tai tikrai ne sutapimas! Detektyvė netrunka išsiaiškinti, kad vieni gaisrai skirti nukreipti dėmesį, o kiti – žudyti konkrečius žmones.

Miestas įbaugintas, o detektyvės Helenos Greis komanda turi persijoti griuvėsius ir surasti padegėją – žmogų, kurio ugnies troškulys šeimų gyvenimus paverčia pelenais. Vienas neteisingas žingsnis gali kainuoti Helenos karjerą ir dar daugiau prarastų gyvybių. Per didelė kaina už klaidas, tad jų daryti nevalia!

Be to, kad reikia vaikytis žudiką, detektyvei inspektorei dar tenka dorotis ir su asmeninėmis bėdomis bei kovoti su nauju vadovu. Nepadeda ir įkyri žurnalistė, bet kokia kaina siekianti sužlugdyti Heleną.

M. J. Arlidge kriminalinio trilerio „Melagis melavo“ siužeto tempas neįtikėtinas, o atmosfera persmelkta įtarumo ir baimės. Tereikia kibirkšties ir viskas sprogs!

Be abejo, autorius M. J. Arlidge yra įvaldęs gero psichologinio-kriminalinio trilerio žanrą. Knygų skyriai trumpi, kupini veiksmo ir baigiasi įdomiausioje vietoje. Ankstesnės serijos apie detektyvę Heleną Greis dalys „Eni Beni“, „Juoda širdis“ ir „Lėlės namas“ tarp trilerių gerbėjų sulaukė daugybės palankių apžvalgų. Autorius lyginamas net su garsiuoju Jo Nesbo!

M. J. Arlidge (1974 m.) – britų rašytojas ir televizijos prodiuseris. Baigęs mokyklą autorius keliavo po pasaulį, dirbo mokytoju Indijoje, o grįžęs į Jungtinę Karalystę studijavo literatūrą Šv. Jono koledže Kembridže. Po to mokėsi filmų ir televizijos laidų kūrimo paslapčių. Daugybę metų M. J. Arlidge dirbo televizijos prodiuseriu ir prisidėjo prie daugelio kriminalinių serialų kūrybos. 2014-tais metais pasirodė debiutinis psichologinis-kriminalinis trileris „Eni Beni“, kuris susilaukė didžiulio pasisekimo. Teigiami atsiliepimai paskatino autorių tęsti seriją ir šiuo metu jau yra aštuonios knygos apie detektyvę Heleną Greis.

Iš anglų kalbos vertė Bronislovas Bružas.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *