Meilė kaip : kai per sunku paleisti

Meilė kaip : kai per sunku paleisti

Psichologinė knyga „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“, kurią parašė autoriai Susan Forward ir Craig Buck, skirta visiems, susidūrusiems su priklausomybe nuo kito žmogaus ar patiems tapusiems apsėdimo auka.

Susan Forward ir Craig Buck klausia ar teko patirti situaciją, kuomet jautėtės priklausomi nuo kito žmogaus, negalėjote jo net mintyse paleisti? Ar jūs galvojate, kad jūsų meilės dydis yra tiesiogiai proporcingas kito žmogaus atsakui? Ar bet kokia kaina laikote įsikibę kito žmogaus, net jei santykiai nedžiugina? Ar teko jaustis persekiojamiems buvusių mylimųjų, kurie negali suprasti, kad ryšius nutraukėte visiems laikams? Jei į bent vieną klausimą atsakėte teigiamai, savipagalbos knyga „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“ yra skirta jums.

Autoriai nagrinėja įvairius obsesinių meilės priklausomybių apsėstų žmonių tipus. Susan Forward ir Craig Buck paaiškina tokių asmenų elgesio priežastis ir įvardina nekontroliuojamų aistrų padarinius bei pasekmes.

Psichologinės knygos „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“ veikėjai yra realios asmenybės. Rašytojai pasakoja apie gydomus žmones ir tikrą jų patirtį. Skaitytojai su džiaugsmu stebės, kaip terapija padeda meilės apsėstiems pacientams susigrąžinti savo gyvenimą.

Knyga apima ne tik elgsenos analizę bei pacientų patirtis, bet ir siūlo terapiją, kurios tikslas – išsilaisvinimas. Nesvarbu ar kenčiate nuo apsėdimo, ar esate tas, kuris negali nusikratyti įsimylėjusio asmens, knyga padės atpažinti obsesyvaus elgesio užuomazgas, ištrūkti iš spąstų ir sukurti naują gyvenimą.

Autorių pateikiami patarimai yra nesudėtingai įgyvendinami, be to, guodžia mintis, kad toksiški santykiai neužkerta kelio sveikiems ateities ryšiams.

Iš anglų kalbos vertė Irena Jomantienė ir Milda DykeParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *