Mąstyk, daryk, keisk

Mąstyk, daryk, keisk

Pokyčių konsultantas ir lektorius Ilja Grzeskowitz knygoje „Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar“ atskleidžia paprastas tiesas, kurias taip svarbu kasdien prisiminti ir pritaikyti praktikoje, kad nebūtume tik savo gyvenimo stebėtojai.

Gyvename sudėtingu laiku, kai nemažai žmonių nuolat jaučiasi nelaimingi gyvendami taip, kaip gyvena, būdami visuomenės dalimi, dirbdami ar net leisdami laiką namuose. Užuot čiupę jautį už ragų ir pakeitę savo gyvenimą, dažnai laukiame, kol tai padarys kas nors kitas, nes patiems imtis pokyčių pernelyg baisu. Užuot keitęsi patys, laukiame, kol atsakomybę prisiims kiti. Užuot ėmęsi tuojau pat įgyvendinti savo svajones, vis laukiame tobulos akimirkos. Tačiau tiesa ta, kad tokia akimirka niekada neateis.

Knygos „Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar“ autorius Ilja Grzeskowitz paskelbė karą tokiam „palauksiu ir pažiūrėsiu“ požiūriui. Jis siūlo planą, kuris padės įveikti pokyčių baimę. Jis išsamiai pristato, kaip žingsnis po žingsnio galima pasiekti trokštamų rezultatų – drąsiai svajojant ir imantis veiksmų. Autorius atskleidžia, kaip iš tiesų veikia motyvacija, kodėl pokyčių baimė yra jūsų geriausias draugas ir kokie žodžiai gali pakeisti visą jūsų gyvenimą.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *