Mano vardas Pablas Eskobaras

Mano vardas Pablas Eskobaras

RINKINYJE „Mano vardas – Pablas Eskobaras“ – DVI KNYGOS: ,,Pablas Eskobaras – mano tėvas“ ir ,,Ko man niekada nesakė tėvas Pablas Eskobaras“.

 

„Mano vardas – Pablas Eskobaras“ – turtingiausio ir žiauriausio Lotynų Amerikos nusikaltėlio Pablo Eskobaro gyvenimas iš arti. Neišgalvoti faktai – Eskobaro sūnaus liudijimai.

Juanas Pablas Eskobaras – garsiojo narkotikų barono Pablo Eskobaro sūnus, po tėvo mirties net pasikeitęs vardą – dabar jis – Juanas Sebastianas Marroąumas Santos. Prisiekęs nesekti tėvo pėdomis, pasirinkęs architekto, dizainerio, dėstytojo ir rašytojo kelią Juanas Pablas Eskobaras teigia šią knygą nusprendęs parašyti kaip žinutę šiuolaikiniam žmogui apie gyvenimą, kurio niekas neturėtą kartoti.

„Mano vardas – Pablas Eskobaras“ – tai Eskobaro sūnaus išpažintis apie nesuvokiamai turtingą ir pavojingąjo šeimos gyvenimą, šokiruojantis ir atviras žvilgsnis Į kriminalinio pasaulio užkulisius ir dvi Pablo Eskobaro asmenybės pusės – mylintis tėvas ir žiaurus nusikaltėlis. Knygoje rasite dar neviešintą istoriją iš legendomis apipinto narkotiką barono gyvenimo: nuo anekdotinią istoriją iš kriminalinio pasaulio iki paskutiniąją valandą.

■ Skaičiuojama, kad Pablo Eskobaro turtas klestėjimo metais siekė 30 milijardų dolerių. Prekyba narkotikais jam pelnė septintą vietų turtingiausių pasaulio žmonių sąraše.

■ Pablas Eskobaras per mėnesį išleisdavo 2 500 dolerių guminėms juostelėms, skirtoms banknotų ryšuliams.

■ Manoma, kad Pablas Eskobaras atsakingas už 4 000 žmonių mirtis, tarp jų 200 teisėjų, 1 000 policijos pareigūnų, daugybės žurnalistų ir vyriausybės tarnautojų.

■ Pablas Eskobaras pats susiprojektavo kalėjimą, kuriame buvo baras, sūkurinė vonia, sporto aikštė, krioklys ir pan.

■ Kalbama, kad slapstydamasis nuo policijos kalnuose jis sudegino du milijonus dolerių šildydamas dukrą!

Iš ispanų kalbos vertė Ieva BaranauskaitėParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *