Mano gyvenimas ir veikla : autobiografija

Mano gyvenimas ir veikla : autobiografija

Henris Fordas – kompanijos Ford Motor įkūrėjas, nepaprastai sumanus ir verslus žmogus, pelnęs pagarbą, pasitikėjimą ir įrodęs, jog savo protą ir išmonę gali pritaikyti įvairiose srityse. Knygoje „Mano gyvenimas ir veikla“ H. Fordas pasakoja apie savo gyvenimą nuo pat vaikystės, atskleidžia, kaip jis atėjo į verslą ir kokia buvo jo verslo filosofija.

Henris Fordas pateikia savo įžvalgas apie verslą, atskleidžia strategijas, kurias naudojo, kad taptų sėkmingas ir turtingas ir pataria, ką kiti gali daryti, kad tinkamai pasinaudotų jo pavyzdžiu.

Knyga „Mano gyvenimas ir veikla“ yra tiesiog būtina visiems pradedantiems verslininkams, verslo studentams ar tiems, kurie domisi automobilizmo istorija. Henris Fordas skaitytoją vedasi į kelionę po savo verslo imperiją, duoda puikių patarimų ir papasakoja savo verslo kūrimo istoriją.

Henrio Fordo sukurtas Fordo T modelis sukėlė tikrą revoliuciją Amerikos automobilių pramonėje ir transporte. Jo sėkmę lėmė modelio paprastumas ir konvejerinis gamybos būdas, leidęs išvystyti iki tol nematytą masinę gamybą. Ir tai tik vienas pavyzdys, kaip mąstė Henris Fordas ir kaip nuolat siekė būti revoliucionieriumi ir lyderiu savo srityje. Ar net visiškai nesusijusiose srityse – tokiose, kaip medicina ar švietimas.

Parašyta kartu su Samueliu Crowtheriu, knyga „Mano gyvenimas ir darbas“ – tai vieno didžiausių amerikiečių verslininkų gyvenimo istorija, jo augimo ir sėkmės paslaptys. Henris Fordas ir „Ford Motor Company“ visada bus tapatinami su XX amžiaus pradžios Amerikos industrializacija. Fordo pateiktų naujovių tiesioginis poveikis verslui ir ekonomikai yra tiesiog neišmatuojamas.

Henry Ford (1863–1947) – JAV pramonininkas, inžinierius konstruktorius, automobilių gamyklos savininkas. Jo įkurta „Ford Motor Company“ gyvuoja iki šiol. H. Fordas pirmasis pritaikė konvejerį masinei įperkamų automobilių gamybai, siekdamas įgyvendinti savo užsibrėžtą tikslą – „automobilis visiems“Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *