Learn your English : paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos

Learn your English : paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos

Norite išmokti kalbėti angliškai, bet vis nesiryžtate? Stabtelėkite ir prieš užsisakydami online kursus, perskaitykite autoriaus Dovydo Van Gucht knygą „Learn your english: paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos“. Šį leidinį galime vadinti anglų kalbos vadovėliu, tačiau tuo pačiu tai ir mokymosi filosofijos žanro knyga, kuri pakeis požiūrį ir padės perlipti per savo susikurtus barjerus.

Turbūt sutiksite, kad kalbų mokėjimas atveria daug durų. Na, o pati populiariausia užsienio kalba, be abejo, yra anglų. Mes tikrai norime ja šnekėti taip pat gerai, kaip gimtąja, skaityti įmantraus siužeto knygas ar žiūrėti angliškus filmus bei puikiai suprasti, ką kalba veikėjai. Tačiau ryžto bei motyvacijos mokytis vis pritrūksta.

Galimybių daug, juk mokytis galime tiek gyvai, tiek internetu, tiek savarankiškai, bet atrodo, kad bus labai sunku, o anglų kalbos vadovėliai nuobodūs. Tik ne išskirtinio pamokų organizatoriaus Dovydo Van Guch knyga „Learn your english: paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos“! Trumpas aprašymas teigia, kad susidūrėme su tikrai netradiciniu vadovėliu.

Autorius siūlo ne šiaip išmokti anglų kalbą. Jis pataria atrasti savitą kalbą ir siūlo tam skirtas metodikas. Dovydas Van Gucht savo patarimus išbandė praktiškai ir jo mokinių atsiliepimai puikūs! Etapas po etapo ir vadovaudamiesi mokytojo rekomenduojamomis technikomis perprasime kasdieninės šnekamosios anglų kalbos naudojimo ypatybes bei pradėsime mėgautis pokalbiais. Nebus nuobodu, bet bus informatyvu!

Šis anglų kalbos vadovėlis kitoks. Rašytojas nesiūlo kalti sausos gramatikos, bet daugiau dėmesio skiria pačiam mokymosi procesui bei barjerų šalinimui. Dalis knygos „Learn your english: paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos“ yra parašyta angliškai ir autorius teigia, kad perskaitę tekstą gerokai pagerinsime savo žodyną bei gramatikos žinias.

Dovydas Van Gucht pataria bei dalijasi metodikomis ir įrankiais, kuriuos panaudosime vykdydami knygos pabaigoje mestą iššūkį.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *