Laukinė motina gamta

Laukinė motina gamta

Eglė Aukštakalnytė Hansen – nuotykių ieškotoja, keliautoja, kelionių organizatorė, fotografė, autorė. „Laukinė motina Gamta“ – trečioji jos knyga, kviečianti į nepaprastai spalvingą, paslaptingą, ryškų ir įdomų pasaulį, kuris nustebins ir sužavės kiekvieną. Leidinys iliustruotas kokybiškomis pačios autorės darytomis laukinės gamtos nuotraukomis.

Eglė Aukštakalnytė Hansen laukinėje gamtoje praleidžia daug laiko. Ji pati organizuoja nedideles gyvūnų stebėjimo keliones, taip pat dalyvauja pavojingose, fiziškai ir emociškai sunkiose, pavojų lydimose ekspedicijose, kuriose pavyksta pamatyti ne kiekvienam mirtingajam prieinamų dalykų.

Kelionių knygoje „Laukinė motina Gamta“ skaitytojai kviečiami į ekskursiją po egzotinius pasaulio kampelius ir į pažintį su nykstančiais bei retais gyvūnais. Savo tekste autorė dalijasi įvairių kelionių patirtimi bei įspūdžiais, tačiau nemažą dalį skiria ir mintims apie šiuolaikinio pasaulio pokyčius, dėl kurių sukeltų pasekmių laukinis gamtos pasaulis turi vis mažiau vietos ir pamažu žūna. Eglė Aukštakalnytė Hansen į aplinką žiūri su didžiule pagarba ir ragina kiekvieną mūsų prisidėti prie unikalaus gamtos pasaulio išsaugojimo

Eglė Aukštakalnytė Hansen Afrikoje ieškodama juodojo raganosio atsidūrė gyvybei pavojingoje situacijoje. Ji fotografavo tigrus ir liūtus, regėjo seniausią pasaulio driežą ir pamačiusi link jos bėgantį rudąjį lokį turėjo žaibiškai apsispręsti, ką daryti. Eglė, susidūrusi su baltąja meška buvo priversta šauti signalinę raketą. Tai tik keletas nuotykių, kuriuos ji aprašė savo tekstuose.

Knyga „Laukinė motina Gamta“ praturtinta įvairiais pasakojimais apie aplankytas vietas, įvairių tautų istorija, mitais ir legendomis ir, žinoma, įstabaus grožio fotografijomis. Gerų emocijų ir naudingų žinių suteikiantis leidinys gali tapti vertinga dovana.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *