Kur išnyksta dingusieji

Kur išnyksta dingusieji

Provokuojantis ir įtemptas psichologinis trileris „Kur išnyksta dingusieji“ giliai įtrauks į tamsų ir hipnotizuojantį siužetą ir privers svajoti, kad mokėtumėt skaityti bent dukart greičiau.

Keitė dirba savanore vietos labdaros organizacijoje. Į šią organizaciją pagalbos telefonu skambina iš namų pabėgę paaugliai ir perduoda žinutes savo tėvams. Savanoriai žinučių išklauso ir nieko neklausinėja. Keitė daug skambučių nesulaukia. O tie, kurių sulaukia, būna labai trumpi, kartais tai būna tiesiog pokštaujantys vaikai.

Tačiau kartą Keitė sulaukia skambučio iš mergaitės vardu Sofija. Ji prašo susisiekti su tėvais ir pasakyti, kad ji yra saugi. Tačiau Keitė žino, kad Sofija nėra saugi. Sofija yra jos dukra.

Šešiolikmetė Keitės dukra Sofija dingo iš namų prieš dvejus metus ir paliko tėvams laiškelį. Tačiau laiškelyje nebuvo jokios užuominos, kodėl ji pabėgo. Sofijos dingimas paskatina Keitę prisijungti prie savanorių organizacijos „Žinutė butelyje“, kuri ragina pabėgusius jaunuolius paskambinti ir perduoti žinutes artimiesiems. Jokių klausimų, jokių pasekmių.

Po Sofijos dingimo Keitės santuoka sugriuvo, jos vyras rado naują meilės objektą, tad pagalbos linija yra viskas, kas palaiko Keitės norą gyventi. Tačiau gyvenimas pasikeičia, kai Keitė sulaukia savo dukters Sofijos skambučio. Ir Sofija atrodo labai išsigandusi. Keitė nebetiki, kad jos duktė tiesiog savo noru pabėgo iš namų.
Keitė pasiryžta rasti dukterį, nors jos užsidegimas priverčia aplinkinius suabejoti jos psichine sveikata.

„Emma Rowley sukūrė košmarišką scenarijų, deja, pernelyg įtikinamą“.
Rachel Abbott, „Nekaltųjų kaltė“, „Šunkelis“ ir „Saldžių sapnų“ autorė

„Paprastos E. Rowley idėjos magija yra sugebėjimas priversti mus sustoti ir pamąstyti apie šeimos tragediją ir chaosą, kuris slypi už tų širdį veriančių dingusių žmonių nuotraukų, kurias matome kiekvieną dieną“.
Daily Mail

Emma Rowley yra britų rašytoja ir redaktorė, taip pat rašo knygas už kitus (ghostwriting). Dirbo žurnalistinį darbą leidiniuose Daily Mail ir Daily Telegraph. Oksfordo universitete baigė klasikinių kalbų ir anglų kalbos studijas, žurnalistikos mokėsi prestižiniame Londono Sičio universitete. Dirbdama žurnaliste rašydavo apie įvairias bylas ir daug laiko praleisdavo teismo salėse. Šiuo metu gyvena ir dirba Londone. Yra parašius knygą apie serialo „Dauntono abatija“ kūrimo užkulisius. „Kur išnyksta dingusieji“ – pirmasis jos romanas.

Iš anglų kalbos vertė Dalia PaslauskienėParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *