Kiekvienas kelias turi dvi kryptis

Kiekvienas kelias turi dvi kryptis

Knygoje „Kiekvienas kelias turi dvi kryptis“ skelbiami du Liudos Jonušienės (Tilės Vakarės) romanai.

ĮKAITĖS
Psichologinis romanas šiandieninio nenuspėjamo pasaulio aklagatviuose atsidūrusių žmonių išgyvenimo ir tarpusavio sugyvenimo tema.Teroristų įkaitėmis paimtoms penkioms Lietuvos ambasados Paryžiuje darbuotojoms tenka iš naujo kurti savo likimus. Skiriama skaitytojui, ieškančiam gilesnių šio neramaus globalizacijos laiko įžvalgų.

BIMSAS (2-as leidimas)
Pagrindinis romano veikėjas Bimsas – savižudis maniakas.Toks, kokie sapnuose neretai būna visiškai normalūs žmonės. Čia ir Anapus jam nutinka keisčiausių dalykų, kurie leidžia geriau pažinti savo esybės gelmes, išbandyti meilę ir likimą, suvokti žmogaus paskirtį šiame pasaulyje. Lakoniška kūrinio kalba, netikėta kompozicija, nenuspėjamas siužetas kuria mistine it intriguojančią atmosferą.

Iliustracijos Mildos Radvenskaitės
Knyga „Kiekvienas kelias turi dvi kryptis“ išleista, rašytojai Liudai Jonušienei (Tilei Vakarei) gavus Panevėžio miesto savivaldybes stipendiją.

„Man knygos gimsta keistai. Pirmas „Panevėžio albumas“ ir publicistinis romanas „Išnara“ – kai buvau nutarusi baigti žurnalistės karjerą. Atsisveikinti su žiniasklaida nepavyko. Tada lygiagrečiai jau tarsi savaime radosi dar keli fotomenininkų iliustruoti albumai, romanai „Rimšas“ ir „Nusišypsok, Flo“, poezijos rinkinys „Buvo didelė diena“. Publikuotos ir pastatytos kelios pjesės.
Dabar redaguoju kultūros ir istorijos žurnalą „Senvagė“. Esu laiminga, kartais išjudindama kitus rašto žmones. Tačiau ir naujam savo eilėraščiui, pjesei ar prozos gabalėliui nesakau „ne“. Esu kaip tas aktorius, kuris džiaugiasi, jei bent vienas žiūrovas salėje susimąsto aptikęs giminingą sielą.
Pritariu manantiesiems, kad grožinėje literatūroje jau viskas pasakyta, temos, žanrai ir stiliai išsemti iki dugno. Šiais laikais tik varijuojama, perkuriama, primenamos senos tiesos. Viena vertus tai apsaugo nuo nepagrįstų kūrybinių lūkesčių, kita vertus visgi pastūmėja individualiai saviraiškai ir dialogui su pasauliu, kuriame gyveni.
Įtraukiančio skaitymo, mielas žmogau.“
AutorėParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *