Kelionė atgal

Kelionė atgal

Talė Hart visuomet buvo didingesnė už patį gyvenimą, moteris, kupina didelių svajonių ir slegiama skaudžių praeities prisiminimų. Ji manosi galinti įveikti viską, deja miršta jos geriausia draugė Keitė Rajan. Talė nuoširdžiai stengiasi įvykdyti pažadą, duotą draugei — pasirūpinti jos vaikais, — tačiau Talė nieko neišmano nei apie šeimą, nei apie motinystę, nei apie rūpinimąsi kitais.

Šešiolikmetė Mara Rajan jaučiasi sugniuždyta motinos mirties. Jos tėvas Džonis siekia suburti šeimą, bet, kad ir kaip jis stengtųsi, Mara užsisklendžia savo sielvarte. Atrodytų, jai niekas nebesvarbu… bet vieną dieną ji įsimyli jaunuolį, kuris priverčia ją vėl nusišypsoti ir išsiveda į pavojingą pasaulį.

Dorotė Hart — moteris, kadaise dar taip neseniai save vadinusi Debesimi — Talės tragiškos praeities priežastis. Ji ne kartą paliko dukrą vaikystėje, tačiau dabar sugrįžta, norėdama būti šalia, kai ši skaudžiai pajunta vienatvę. Pagaliau Dorotė turi įveikti savo didžiausią baimę — tik atskleidusi siaubingą savo praeities paslaptį, ji gali tikėtis tapti tokia motina, kokios reikia dukrai.

Netikėtas tragiškas sprendimas ir vidurnaktį suskambęs telefonas suburs šias tris moteris, bet joms teks nukeliauti skausmingą, sukrečiantį atpirkimo kelią. Jos visos išklydusios iš tako, ir joms reikės vienai kitos, o galbūt stebuklo, kad jų gyvenimas pasikeistų. Nepaprastai jaudinanti, sukrečianti istorija apie meilę, motinystę, netektį ir naują pradžią, primena mums — kol žmogus gyvas, gyva ir viltis, o jei žmogus myli, tai jis ir atleidžia.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *