Jovaro įduba

Jovaro įduba

Intriguojantis ir paslaptingas detektyvas „Jovaro įduba“ tęsia rašytojos L. J. Ross knygų seriją apie detektyvą Rajeną. Po pirmosios knygos „Šventoji sala“ sėkmės, rašytoja sukūrė įtaigų ir veiksmo kupiną tęsinį.

Detektyvas vyresnysis inspektorius Rajenas tikisi pamiršti savo audringą praeitį ir bent kiek atsipūsti. Tačiau Adriano sienoje, netoli Jovaro įdubos randamas jaunos moters skeletas. Palaikai čia išgulėjo dešimt metų. Dabar tai Rajeno užduotis – atkurti merginos praeitį ir išsiaiškinti, kas anuomet jai nutiko. Lyg to būtų per maža, netrukus toje pačioje vietoje randamas dar vienos moters kūnas. Ar šie nusikaltimai susiję?

Tyrimas juda skirtingomis kryptimis, o Rajenas priverstas susidurti su savo paties demonais. Negana to, jis įsipainioja į katės ir pelės žaidimą su žudiku, kurio, rodos, neįmanoma sustabdyti.

Šioje įtemptoje ir veiksmo kupinoje istorijoje paslaptys ir žmogžudystės pagardinamos žiupsneliu romantikos ir humoro, o atsvarą nusikaltimų tamsai suteikia įspūdingas Nortumbrijos kalvų ir Adriano sienos kraštovaizdis.

Romantiški santykiai tarp Rajeno ir Anos, prasidėję tiriant bylą „Šventojoje saloje“, knygoje „Jovaro įduba“ tęsiasi toliau ir ryšys tarp jų tik tvirtėja. Tačiau pradėjus tirti žmogžudystes, judviejų santykiai ir vėl atsiduria aklavietėje. Ar pavyks jiems likti drauge?

L. J. Ross – anglų rašytoja, tarptautiniais bestseleriais tapusių knygų apie detektyvą Rajeną autorė. Jos pirmasis romanas „Šventoji sala“, pasirodęs 2015 metais, greitai užkariavo skaitytojų širdis ir užėmė pirmąją vietą Amazon bestselerių sąraše. Taip pat tapo bestseleriu Didžiojoje Britanijoje ir Australijoje.
Po to autorė parašė dar septynias knygas apie detektyvą Rajeną ir jo tiriamas bylas.

Rašytoja gimė Anglijoje, Nortumberlande. Studijavo teisę King’s koledže Londono universitete, taip pat studijavo Paryžiuje ir Florencijoje. Daug metų dirbo advokatės darbą Londone, kol priėmė sprendimą pakeisti savo veiklą ir imtis to, apie ką seniai svajojo – rašymo. Jos knygos ypač populiarios elektroninių skaityklių Kindle formatu, todėl rašytoja greitai pasiekė milijonus skaitytojų.
Dabar L. J. Ross užsiima tik rašymu. Gyvena su vyru ir sūnumi Nortumberlande. Mėgsta skaityti įvairias knygas, keliauti ir leisti laiką su draugais ir šeima.

„L. J. Ross yra Kindle karalienė“.
Sunday TelegraphParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *