Gyvenimas – Lietuva : Daniela ir Stasys Lozoraičiai

Gyvenimas – Lietuva : Daniela ir Stasys Lozoraičiai

„Pirmą kartą su Stasiu ir Daniela Lozoraičiais susitikau, kai jie atvyko į Vašingtoną. Jie buvo būtent tokie, kokie turėtų būti ir kokią įsivaizduojame puikią diplomatų porą: protingi, žavingi ir malonūs. Jie abu buvo tokie patrauklūs, žavūs ir inteligentiški, kad Vašingtone juos iš karto pamilo tiek lietuviai, tiek amerikiečiai, tiek tarptautinė bendruomenė“, – prisiminė Jūra Končius.

Leidykla „Versus aureus“ išleido knygą „Gyvenimas – Lietuva. Daniela ir Stasys Lozoraičiai“. Joje publikuojami Danielą ir Stasį Lozoraičius pažinojusiųjų, artimųjų, draugų ir bendražygių (D.Brazauskienės, E.Budreikos, D.Vaičiulaitytės-Nourse, A.Bailey, V.Lesauskaitės, D.Vidutienės) atsiminimai: nuo S. Lozoraičio vaikystės, gimnazijos suolo iki ambasadoriaus – diplomatinio atstovo laipsnio, nuo Danielos ir Stasio pažinties akimirkos iki rinkiminės kampanijos ir Vilties prezidento garbės vardo.

Interviu fragmentus, trumpus pasakojimus bei paties S.Lozoraičio pasakytą iškilmingą žodį ir kelias ištraukas iš D. Lozoraitienės dienoraščio papildo asmeninės Lozoraičių šeimos nuotraukos. Tai lyg istorinės atminties gidas apie vieną iškiliausių porų, kuri savo gyvenimą, darbą ir mintis skyrė Lietuvai.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *