Budos smegenys : laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas

Budos smegenys : laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas

Knyga „Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas“ apjungia psichologijos, neuromokslo, rytų išminties ir daugybės metų kontempliavimo patirtį. Mokslo daktarai Rick Hanson ir Richard Mendius parengė naudingą vadovą, kuris paaiškina, kaip kiekvienas iš mūsų gali formuoti savo smegenis ir siekti laimės, meilės bei išminties.

Jėzus, Buda, Mozė ir kiti didieji mokytojai panaudojo savo mintis, tam, kad pakeistų smegenų veiklą, o tada ir visą pasaulio istoriją. Saviugdos knyga „Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas“ nėra religinė – tai aiškus, praktinis, moksliniais tyrimais paremtas vadovas, kuris skaitytojams suteiks žinių apie smegenų veiklą ir minčių galią.

Ko tikėtis iš šios knygos? Rašytojai žada susistemintą informaciją, kuri padės pyktį bei nerimą pakeisti meile ir išmintimi. Taip pat leidinys bus naudingas visiems, kenčiantiems nuo streso, nes Rick Hanson ir Richard Mendius siūlo būdų, kaip su juo kovoti bei nugalėti prastą nuotaiką ir iš to kylančias bendravimo problemas.

Ar esate tas žmogus, kuris ranka numoja į teigiamus dalykus, tačiau visas neigiamas patirtis smulkmeniškai atsimena ir ilgai nešiojasi su savimi? Saviugdos vadovas padės pakeisti ir šią situaciją. Turbūt girdėjote apie meditacijos naudą, tačiau nežinote nuo ko pradėti ir bijote, kad nepavyks? Knygoje „Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas“ rasite patarimų meditacijos pradinukams bei atsakymų, kodėl ši praktika veikia. Taip pat autoriai kalba ir apie mūsų smegenims tinkamą maistą.

Leidinyje dėstomos praktikos leidžia sustiprinti empatiją, sąmoningumą, susikaupimą, moko džiaugtis, atsipalaiduoti ir gerai jaustis. Visi patarimai pagrįsti mokslu, tačiau paaiškinti paprasta kalba ir gali būti taikomi kiekvieną dieną. Tikras saviugdos žanro perliukas!

Richard Mendius– medicinos mokslo daktaras, vienas perkamiausių „New York Times“ autorių. Kaip ir kolega, mokslininkas skaito pranešimus milžiniškose organizacijose bei dėsto universitetuose.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *