Audrų sesuo : Alės istorija

Audrų sesuo : Alės istorija

Romanas „Audrų sesuo. Alės istorija“ yra antroji rašytojos Lucindos Riley ciklo „Septynios seserys“ dalis. Pirmoje knygoje mes susipažinome su Maja bei jos braziliškąja istorija. Šiame romane kartu su antrąja seserimi Ale persikelsime į Norvegiją.

Romanų ciklas „Septynios seserys“ pasakoja apie šešias mergaites, kurias įvairiuose pasaulio kampeliuose surado ir įsivaikino paslaptingas milijonierius. Mergaites jis pavadino Plejadžių žvaigždžių vardais, o kodėl šeimoje neatsirado septintoji sesuo, taip ir liko paslaptis.

Viskuo aprūpintos ir mylimos seserys užaugo pilaitėje ant Ženevos ežero kranto. Alė – talentinga buriuotoja, išpildžiusi savo svajonę dalyvauti prestižinėje regatoje. Deja, džiaugsmą aptemdo žinia apie tėvo mirtį. Susirinkusios į laidotuves seserys sužino, kad tėvas buvo palikęs nurodymus jį palaidoti nelaukiant dukrų, o kiekvienai merginai paliko po laišką. Jų paslaptingasis tėvas nurodė gaires, kurios padės sužinoti, iš kur kiekviena iš jų kilusi. Visos jos nori sužinoti tiesą, bet likimas yra paruošęs nemažai siurprizų. Alė netrykšta noru keliauti į Norvegiją, kur ją veda tėvo nurodymai, tačiau galiausiai atsiduria šioje šalyje ir pasineria į jaunos dainininkės Anos Landvik gyvenimą. Ši atlikėja dainavo pirmajame žymiosios Griego operos „Peras Giuntas“ pastatyme. Paslaptis po paslapties, žingsnis po žingsnio, ir prieš Alės akis atsivers nepakartojama jos šeimos istorija.

Lucinda Riley kurdama ciklą „Septynios seserys“ kruopščiai darė namų darbus. Ji keliavo į aprašomas šalis, domėjosi istoriniu kontekstu. Majos istorijoje skaitytojai iš arčiau pamatė Rio de Žaneiro Kristaus statulos kūrimo užkulisius. Rašytoja kurdama personažus naudojo realius laiškus bei kitus šaltinius. „Audrų sesuo. Alės istorija“ leidžia geriau pažinti kompozitorių Griegą ir jo kūrybą

Iš anglų kalbos vertė Kristina MiliūnienėParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *