Ateities fizika : kaip mokslas 2100 m. keis žmonių likimą ir kasdienį mūsų gyvenimą

Ateities fizika : kaip mokslas 2100 m. keis žmonių likimą ir kasdienį mūsų gyvenimą

Likimo valia 2100 m. tapsime panašūs į tuos dievus, kuriuos kadaise garbinome ir kurių bijojome“, – tokią prognozę pateikia žinomas kvantinės fizikos specialistas M. Kaku. Čia nėra jokios mistikos.

Neįsivaizduojamais šuoliais besivystančios šiuolaikinės technologijos žada pasauliui neįtikėtiną būtį – vien mintimis galėsime valdyti objektus, pamiršime, ką reiškia sunkios ligos, o kosminės kelionės taps įprastu laisvalaikio praleidimo būdu.

Profesorius remiasi daugiau nei 300 geriausių pasaulio mokslininkų, tyrėjų, ekspertų žiniomis ir idėjomis, kad galėtų pateikti kuo tikslesnį ir tikroviškesnį ateinančio šimtmečio scenarijų, ir supažindina su nanotechnologijomis, dirbtiniu intelektu ir kompiuterių mokslu paremtos ateities vizija. Tai, kas ne per seniausiai buvo laikoma moksline fantastika,šiandien atrodo visiškai įmanoma.

Ši knyga – tai žvilgsnis į ateitį, pažintis su svarbiausiomis fizikos tendencijomis, kurios pakeis mediciną, kompiuterių mokslą, energetiką, astronautiką ir kitas sritis. Knygoje pateikiama itin plati, fantastiška ateities vizija, aprašomi praktiniai pavyzdžiai.  • Originalus pavadinimas Physics of the future
  • Elektroninę knygą galite atsisiųsti iš čia
  • ISBN 978-609-437-211-7
  • UDK kodai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *