Aplinkos apsaugos teisė

Aplinkos apsaugos teisė

Mokomojoje knygoje „Aplinkos apsaugos teisė“ aptarti aplinkos apsaugos teisės tikslai ir uždaviniai. Trumpai apibūdinta tarptautinės, Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos teisėjos raida, svarbiausi teisės aktai, reglamentuojantys gamtos išteklių naudojimą ir apsaugą.
Pateikti ir aptarti Lietuvos Respublikos teisės aktai, kuriais remiantis įgyvendinama aplinkos apsaugos politika Lietuvoje, gyvosios ir negyvosios gamtos išteklių naudojimas, atkūrimas ir apsauga. Aptarta teisinė atsakomybė už aplinkosauginius pažeidimus, valstybinis aplinkos apsaugos valdymas ir valstybinė aplinkos apsaugos kontrolė, pagrindinės visuomenės teisės ir pareigos aplinkos apsaugos srityje.

Mokomoji knyga „Aplinkos apsaugos teisė“ skiriama universitetinėms studijoms. Knygos tikslas – supažindinti neteisinių specialybių studentus su aplinkos apsaugos teisės pagrindais. Šiuo leidiniu galės naudotis aplinkosaugines ir biologines programas studijuojantys studentai, dėstytojai, aplinkos apsaugos darbuotojai.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *