Alchemiko darbas, arba Tobulybės paieškos

Alchemiko darbas, arba Tobulybės paieškos

Šioje knygoje „Alchemiko darbas, arba tobulybės paieškos“ bulgarų kilmės filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas dalijasi mintimis apie dvasinį darbą, kurį turi atlikti kiekvienas žmogus, kuris nori gyventi pagal dieviškuosius įstatymus.
Omraamas Mikhaelis Aivanhovas mokėjo pažvelgti į pačias žmogaus esybės gelmes, matė visas žmogiškosios prigimties silpnybes ir stipriąsias savybes, todėl jo pamokos turėjo ypatingą vertę visiems, kurie siekė asmeninės transformacijos.

„Atsisakykite beprasmių kovų su kitais žmonėmis, su savo žmona, su savo vyru, su viršininku ir taip toliau. Imkite kovoti su visomis savo vidinėmis blogybėmis. Išsilaisvinkite iš jų.
Kai žmonės išgirsta apie vidinių vėjų, vidinių audrų, krioklių ar griaustinių įvaldymą, jie nustemba. Bet juk nieko nėra natūralesnio, belieka tik susipažinti su dvasinės alchemijos taisyklėmis, tada net nuodus, kurių yra jumyse, sugebėsite transformuoti ir jais pasinaudoti. Visus elementus ir jėgas galėsite skirti pasauliui, kad jis suklestėtų, ir sau – kad atgimtumėte ir nušvistumėte.“

Omraam Mikhael Aivanhov

TURINYS

I. DVASINĖ ALCHEMIJA 9
II. ŽMOGUS KAIP MEDIS 19
III. CHARAKTERIS IR TEMPERAMENTAS 29
IV. GYVŪNŲ VIEŠPATIJOS PALIKIMAS 39
V. BAIMĖ 51
VI. STEREOTIPAI 63
VII. SKIEPAI 75
VIII. GYVYBINĖS ENERGIJOS PANAUDOJIMAS 85
IX. AUKA IR PASIAUKOJIMAS, ARBA MATERIJOS TRANSMUTACIJA 95
X. PUIKYBĖ IR DIEVIŠKOJI ŠLOVĖ   113
XI. IŠDIDUMAS IR NUSIŽEMINIMAS 129
XII. SEKSUALINĖS ENERGIJOS SUBLIMACIJA 145Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *